На Житомирщині майже 100 пацієнтів лікуються від коронавірусу, з них 16 дітей та одна вагітна жінка

На Житомирщині на лікуванні коронавірусу знаходиться 98 пацієнтів, серед них 16 дітей, і одна вагітна жінка. Про це повідомив начальник управління охорони здоров’я Житомирської ОДА Микола Суслик:

«На сьогоднішній день у закладах охорони здоров’я знаходяться 98 пацієнтів, серед них 11 пацієнтів середньої важкості і 4 пацієнта важких, вони знаходяться на кисневій підтримці, пацієнтів, які знаходяться на апараті ШВЛ немає, динаміка лікування пацієнтів позитива. Серед усіх пацієнтів є 16 діток, їх стан задовільний, новонароджена шестимісячна дитина також у нормальному стані. Серед пацієнтів, які вчора надійшли, є перша вагітна жінка з терміном 22 тижні, в неї позитивний експрес-тест, але вона ще буде обстежуватися ПЛР, тобто поки що це тільки підозра».

Нагадаємо, що за останню добу на Житомирщині 7 медиків заразилися коронавірусом, загалом у Житомирській області 287 випадків. 

Брифінг голови ОДА Віталія Бунечка, щодо розповсюдження коронавірусу в Житомирській області

Posted by Житомирська ОДА on Wednesday, 22 April 2020

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині майже 100 пацієнтів лікуються від коронавірусу, з них 16 дітей та одна вагітна жінка"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*