На Житомирщині медики спасли від алкогольної інтоксикації… 14-річного підлітка

Увечері 7 січня в Дубрівській громаді на Звягельщині медики рятували від наслідків отруєння сурогатами алкоголю 14-річного підлітка.

Правоохоронці, яких сповістили про ситуацію, встановили, що парубок виховується бабусею. Саме вона викликала «швидку», коли онукові після гулянки з друзями вдома стало зле.

В процесі слідчих дій правоохоронці з`ясували, що напередодні хлопець пиячив разом з двома місцевими дівчатами, віком 14 та 17 років. Того вечора менша з дівчат винесла з дому пляшку горілки, а старша купила у сільському магазині 2 пляшки ігристого вина та енергетики. Спиртне розколочували у «коктейлі» та вживали на вулиці подалі від очей дорослих. Добряче сп’янілого юнака привели додому інші товариші.

З родинами неповнолітніх дівчат ювенальні інспектори провели профілактичну роботу. Відносно їх батьків, а також бабусі-опікунки госпіталізованого хлопчика були складені адміністративні протоколи за фактами неналежного виконання обов’язків по вихованню дітей.

Адміністративний протокол також правоохоронці склали і відносно працівниці сільського магазину, яка продала дівчині алкогольні напої, оскільки та добре знала покупчиню і була обізнана про її вік.

Нагадаємо також, що днями на Звягельщині горе-мати покинула дворічне дитя на три дні.

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині медики спасли від алкогольної інтоксикації… 14-річного підлітка"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*