На Житомирщині неповнолітня дівчина покінчила життя самогубством

25 березня правоохоронці Баранівського відділення поліції отримали повідомлення про виявлення тіла юної жительки у підсобному приміщенні за місцем свого проживання. Правоохоронці розпочали відповідні перевірки у рамках кримінального провадження.

В понеділок мешканець одного із сіл району повідомив до поліції, що знайшов доньку у підсобному приміщенні. За словами батька, дівчина повісилася на мотузці, вчинивши самогубство.

Раніше сім’я у поле зору правоохоронців не потрапляла. Дівчина проживала разом із батьком і двома братами. Матір померла. Навчалась загибла у 10-му класі сільської школи.

В результаті слідчих дій правоохоронці визначили коло спілкування дівчини та з’ясували, що певний час вона перебувала у Новоград-Волинському районі, де проживає її знайомий, 1998 р.н. Напередодні ввечері дівчина повернулась додому і пожалілась батькові на суперечки із матір’ю хлопця. 

А вже в понеділок  старший брат і батько знайшли у хаті передсмертну записку, залишену дівчиною. Чоловіки кинулися на пошуки, проте  виявили у підсобному приміщенні вже її бездиханне тіло.

Наразі за вказаним фактом розпочато кримінальне провадження. Встановлюються усі обставини та причини трагедії. 

Зауважимо, що для попередження подібних трагедій важливо налагодити з дітьми довірливі стосунки. Особливо в період популяризації через соцмережі та інтенет-канали небезпечних ігор зі смертю.

  • 17
    Поширили:

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині неповнолітня дівчина покінчила життя самогубством"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*