На Житомирщині нові підозри на коронавірус, — облдержадміністрація

За минулу добу, 18 березня, було проведено дослідження матеріалу двох хворих з Новоград-Волинського та Бердичівського районів. Збудника COVID-19 не виявлено.

Про це повідомила заступниця голови Житомирської обласної адміністрації Наталія Остапченко.

Вона також зазначила, що вчора ввечері до Житомирської вірусологічної лабораторії надійшли матеріали ще двох хворих з міста Житомира та Народницького району, тому зараз їх перевіряють на наявність вірусу.

«У нас також є випадок в Брусилові, де подружжя (чоловік 1960 року народження та жінка — 1962) контактували з померлою жителькою Радомишля, але про це не заявили. Вже 10 березня вони відчули перші симптоми захворювання та лікувалися самостійно. Але вже сьогодні їх стан погіршився: підвищилась температура, з’явилася задуха та кашель, тож вони звернулися за медичною допомогою.», — зазначив начальник управління охорони здоров’я Житомирської облдержадміністрації Микола Суслик.

Відзначається також, що в обох випадках у хворих є супутнє ускладнення у вигляді пневмонії.

Начальник управління також повідомив, що пацієнтів госпіталізували до Коростишівської районної лікарні, спочатку їм провели експрес тести, а потім ще й лабораторно обстежать.

«Крім того, у нас є ще двоє хворих, які повернулися з Угорщини, їх госпіталізували в Андрушівську райлікарню. Типових ознак коронавірусу, а також осіб, які з нимм контактували, не виявлено. Вже сьогодні їм поставлять остаточний діагноз», — додав Суслик.


Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині нові підозри на коронавірус, — облдержадміністрація"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*