На Житомирщині облаштували новий рекреаційний пункт

Новий рекреаційний пункт “Сосновий бір” з’явився на території Ушомирського лісницва Коростенського держлісгоспу. Відпочинковий комплекс розташований поряд з міжнародною трасою Могилів-Подільський – Виступовичі.

Про це повідомляє Житомирське обласне управління лісового та мисливського господарства.

Сучасне нестандартне оформлення, нова кольрова гама, комфортність та ошатність – це те, що вирізняє його з-поміж інших подібних об’єктів в лісах області”, — підкреслив начальник управління Віктор Сахнюк.

У поточному році в лісах Житомирщини з’явилися 24 нових рекреаційних пункти. Майже така ж кількість була облаштована і в минулому.

Створення рекреаційних пунктів допомагає зменшити кількість лісових пожеж, спричинених відпочивальниками, а відтак є одним з напрямків збереження Полісся.

Ми і надалі розвиватимемо цей напрямок роботи, проте за кількістю гнатися не будемо. Насамперед, проаналізуємо, в яких місцях такі майданчики найбільш потрібні, подбаємо, щоб вони всі мали сучасний презентабельний вигляд. Сподіваємося, що таким чином виховуватимемо у їх відвідувачів екологічну свідомість та культуру спілкування з природою”, — додав начальник Житомирського ОУЛМГ.

Наразі найбільша кількість рекреаційних пунктів розташована саме у Коростенському держлісгоспі.

Нагадаємо, що лісова бігова стежка під Житомиром потрапила до Книги рекордів України.

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині облаштували новий рекреаційний пункт"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*