На Житомирщині оголошено про підозру у незаконній вирубці лісу головному лісничому одного з державних лісогосподарств області

Днями на Житомирщині прокурори повідомили про підозру депутату селищної ради, колишньому головному лісничому у перевищенні службових повноважень, що завдали істотної шкоди охоронюваним законом державним інтересам.

Згідно матеріалівв слідства, головний лісничий (наразі звільнений з посади) одного з державних лісогосподарств області самочинно, безпідставно видав підприємцеві лісорубний квиток для проведення вирубки дерев на території лісництва у Коростенському (раніше Лугинському) районі.

В результаті у грудні 2018 року на площі один гектар було незаконно зрубано понад півсотні дерев різних порід. Загалом внаслідок протиправних дій державі було заподіяно шкоди на 113 тис. грн.

У ході досудового розслідування встановлено, що фігурант справи наразі є депутатом однієї із селищних рад. Відтак до слідства долучилися і фахівці ДБР.

Нагадаємо також, що у Баранівському лісництві екологи виявили незаконну порубку на 1,6 млн грн.

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині оголошено про підозру у незаконній вирубці лісу головному лісничому одного з державних лісогосподарств області"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*