На Житомирщині оголосили підозру членам злочинного угруповання, які незаконно постачали комплектуючі низької якості на оборонне підприємство | Times ZT

На Житомирщині оголосили підозру членам злочинного угруповання, які незаконно постачали комплектуючі низької якості на оборонне підприємство

На Житомирщині оголосили підозру учасникам злочинного угруповання, які незаконно постачали комплектуючі низької якості на оборонне підприємство

Днями правоохоронці оголосили про підозру у низці кримінальних діянь 25-річному службовцю, директору одного із товариств та його спільникам.

За інформацією ГУНП, 25-річний директор одного з товариств організував схему для заволодіння державними коштами у змові з керівником приватної фірми і працівником оборонного підприємства, яке оголосило тендер на закупівлю запасних частин до обладнання.

У результаті махинацій у тендерних торгах взяли участь лише два визначених товариства з ознаками фіктивності, а ціни на закупівлі товарів були значно завищені. Сертифікати на запчастини, що мали відповідати критеріям США були сфабриковані,а деталі обладнання фірми-переможця тендеру були низької якості.

Такі злочинні дії угрупування завдали збитків на загальну суму понад 900 тисяч гривень.

При  обшуках на державному підприємстві та у фіктивних фірмах-учасницях торгів правоохоронці виявили та вилучили грошові кошти у національній та іноземній валюті, а також докази протиправної діяльності ділків.

У досудовому розслідуванні були призначені необхідні експертні дослідження.

Днями організатору та співучасникам нелегальних оборудок слідчі поліції оголосили про підозру у низці протиправних діянь: за ч. 5 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч. 3 ст. 28 (Вчинення кримінального правопорушення групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією), ч. 3 та  4 ст. 358  (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів), ч. 3 ст. 209 (Легалізація (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом) Кримінального кодексу України.

Тепер підприємливим ділкам загрожує 12-річне ув’язнення.

Нагадаємо також, що на Житомирщині “накрили” підприємство, яке займалось незаконним експортом деревини за кордон.

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині оголосили підозру членам злочинного угруповання, які незаконно постачали комплектуючі низької якості на оборонне підприємство"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*