На Житомирщині оголосили підозри ділкам, які заробляли на онкохворих | Times ZT

На Житомирщині оголосили підозри ділкам, які заробляли на онкохворих

На Житомирщині оголосили про підозри у низці кримінальних діянь завідуючому одного з відділень онколікарні, медичній сестрі, менеджеру зі збуту аптечної мережі та їх пособникові, які організували злочинну схему заробітку на онкохворих.

Керував «парадом» 33-річний завідуючий відділенням. Він, як  лікар, робив відмітки у медичних картах хворих про призначення їм хіміотерапії та необхідність видачі певних препаратів, достовірно знаючи, що такі засоби хворий не отримає.

Медична сестра була відповідальна за облік та звітність дороговартісних засобів для лікування злоякісних новоутворень, отриманих за кошти Державного бюджету України і придбаних за кошти місцевого бюджету. Вона зазначала у медичних картах хворих та журналах відповідного обліку видачу їм на руки для проходження подальшого лікування певних хіміопрепаратів у необхідній кількості.

На підставі цих відміток формувала щомісячний звіт про надходження та відпуск медичних виробів, що у подальшому дозволило їх списувати з балансу. У реальності ж препарати переходили в особисте розпорядження завідуючого відділення та згодом перепродавались.

Для цього до схеми були залучені менеджер зі збуту аптечних мереж однієї з сусідніх областей та знайомий завідуючого відділення. Їх роль полягала в отриманні препаратів та доставленні їх до місць подальшої реалізації.

Слідством встановлено, що злочинна схема діяла понад рік (з червня 2020 по вересень 2021).

Нагадаємо, у житомирській лікарні ділки налагодили схему продажу безкоштовних ліків для онкохворих.

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині оголосили підозри ділкам, які заробляли на онкохворих"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*