На Житомирщині перед судом постане чергова фанатка путіна і його агресивної політики, яка тривалий час проживала у рф

На Житомирщині перед судом постане чергова фанатка путіна і його агресивної політики, яка тривалий час проживала у рф

На Житомирщині перед судом постане жителька Радомишля, яку СБУ викрила на публічній підтримці військових дій путіна в Україні.

43-річна безробітна уродженка Сумщини тривалий час проживала у росії. Повернувшись до України ще до повномасштабної війни, вона оселилася у Радомишлі. Маючи антиукраїнські погляди, які тільки посилилися упродовж років життя у рф, путінська фанатка неодноразово нав’язувала мешканцям містечка своє «бачення» політичних подій у світі та в Україні.

Зокрема, спілкуючись із сусідами та знайомими, зловмисниця повністю схвалювала військові дії бункерного фюрера на території нашої держави.

Вона агресивно стверджувала присутнім, що «найближчим часом він звільнить Україну від бандерівців, прибере фашистську владу, а сам буде тут володарювати».

Для цього нібито у росії вже мобілізовано достатньо чоловіків. Хоча у разі потреби прихильниця кремля готова була відправити на фронт власних дітей – воювати на боці окупантів.

Жінка активно насаджувала класичні пропагандистські шаблони і щодо тимчасово окупованого Криму, який, з її слів, теж вже 40 років як російський.

Також фігурантка привселюдно заперечувала обстріли ворогом Харкова, звірства у Бучі та Ірпіні, переконуючи, що ці міста нібито ніхто не чіпав. З її слів, це все «пропаганда українського телебачення, яка націлена на бандерівців-телеглядачів».

Відтак, на підставі зібраних доказів та висновків експертів слідчі СБУ повідомили фігурантці про підозру в умисному виправдовуванні, визнанні правомірною, запереченні збройної агресії рф проти України, розпочатої у 2014 році, виправдовуванні тимчасової окупації частини території нашої держави, тобто у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.436-2 Кримінального кодексу України.

Наразі матеріали справи скеровано до суду.

Нагадаємо також, що днями фахівці СБУ затримали ще одну фанатку путіна, яка виправдовувала вбивства українців.

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині перед судом постане чергова фанатка путіна і його агресивної політики, яка тривалий час проживала у рф"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*