На Житомирщині перед судом постануть члени організованої злочинної групи шахраїв

На Житомирщині перед судом постануть члени організованої злочинної групи шахраїв

Жиомирські правоохоронці викрили на шахрайстві трьох засуджених. Обвинувачені, відбуваючи покарання в одній з колоній області, телефонували клієнтам банків, називалися представниками фінансової установи та пропонували отримати матеріальну допомогу. Таким чином їм вдалося ошукати сімох громадян.

Вигадав план збагачення та залучив двох спільників до такої діяльності 35-річний засуджений за вчинення майнових злочинів. Чоловік розподілив ролі кожному з членів організованої злочинної групи: 27-річний ув’язнений телефонував та спілкувався з абонентами, а інший, 34-річний спільник, за допомогою гаджетів здійснював перекази, використовуючи здобуту інформацію.

Чоловіки вводили в оману потерпілих, аби отримувати доступ до їх мобільного банкінгу. Вони переконували, що фінансова допомога одразу ж надійде на рахунок, як тільки ті назвуть підтверджуючий код. Тим часом онлайн-кабінеті банку здійснювали перекази коштів на власні картки, поповнювали рахунки мобільних операторів зв’язку і навіть витрачали їх на онлайн-ігри.

Серед ошуканих «благодійниками» – 80-річний житель Дніпропетровщини, з рахунку якого обвинувачені поцупили понад 6 тисяч гривень, а з картки 43-річної мешканки Чернівецької області – більш ніж 4 тисячі гривень.

Висновки проведених судово криміналістичних експертиз звукозапису підтвердили причетність чоловіків до шахрайств.

Відтак учасникам організованої злочинної групи було оголошено про підозри у шахрайстві (ч. 5 ст. 190 КК України). Днями усі матеріали по даній справі були скеровані до суду.

Тепер засуудженим додатково загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Нагадаємо також, що поліція ліквідувала в Одесі шахрайський call-центр.

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині перед судом постануть члени організованої злочинної групи шахраїв"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*