На Житомирщині перед судом постануть учасники оборудок на модернізації нафтоперекачувальної станції

На Житомирщині перед судом постануть учасники оборудок на модернізації нафтоперекачувальної станції

Понад 9,3 млн гривень збитків завдали державі під час капітального ремонту об’єктів НПС, який тривав упродовж кількох років, підрядники. З цією метою зловмисники в рази завищували вартість будівельних матеріалів, а різницю в ціні – привласнювали.

Здійснювали капітальний ремонт та реконструкцію об’єктів станції дві столичні комерційні структури. Їх керівники готували відповідні документи, що містили неправдиві відомості про вартість виконаних будівельних робіт та витрати. Вони надавали їх до відділу організації кошторисно-договірної роботи замовника. Керівниця підрозділу, яка не була обізнана у злочинних намірах «бізнесменів», належним чином не перевіривши відповідність цін ринковим, візувала документи. У результаті вони затверджувалися технічним директором та набували статусу офіційних. А відтак на рахунки підрядників були переказані зайві кошти.

За результатами проведених судових товарознавчих, а також будівельно-технічних та економічних експертиз, було встановлено, що сума збитків під час реконструкції становить майже 1,6 млн гривень, а на капітальному ремонті об’єктів НПС фігуранти провадження «заробили» понад 7,7 млн гривень.

Днями трьом керівникам підрядних організацій (двоє з них у різні роки очолювали одну структуру) правоохоронці оголосили про підозри у вчиненні злочинів, передбачених ч. 5 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ч. 2 ст. 366 КК (Службове підроблення).

Тепер спритній трійці загрожує позбавлення волі строком від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

Водночас керівниці відділу організації кошторисно-договірної роботи замовника інкриміновано службову недбалість, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367) КК України.

Жінці загрожує позбавлення волі на строк від 2 до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та зі штрафом від 250 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

Нагадаємо також, що на Житомирщині перед судом постануть четверо аграріїв, які незаконно заволоділи 15 мільйонами гривень бюджетних коштів.

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині перед судом постануть учасники оборудок на модернізації нафтоперекачувальної станції"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*