Днями лісівники та співробітники 9-го прикордонного загону імені Січових Стрільців провели успішний рейд у мисливських угіддях філії «Народицьке лісове господарство», в межах Народицької громади на Житомирщині. Під час даного рейду вдалося затримати чергового браконьєра, який мав при собі вогнепальну зброю, боєприпаси та мисливського собаку. Про це повідомили у прес-службі Столичного лісового офісу.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/420199109_389172144076382_6159632936160586827_n-768x1024.jpg)
“Під час огляду в затриманого було виявлено автомат Калашникова з глушником, патрони калібру 7,62 мм, заздалегідь підготовлену тару для перевезення туші тварини та інші заборонені засоби для незаконного полювання,”
– йдеться у повідомленні.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/434644695_389172157409714_3171665825730140170_n-768x1024.jpg)
На місці події на порушника було складено протокол про адміністративне правопорушення за статтею 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/434985325_389172297409700_6632364065351055577_n-768x1024.jpg)
Нагадаємо також, що у Ємільчинській громаді лісівники упіймали “на гарячому” чергового браконьєра.
Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині під час рейду лісівники затримали браконьєра зі зброєю та боєприпасами"