На Житомирщині підбили підсумки I етапу сертифікації вчителів

На Житомирщині підбили підсумки I етапу сертифікації вчителів

Завершився перший етап сертифікації вчителів базової середньої освіти – незалежне тестування. 7 вчителів математики та 16 вчителів української мови та літератури Житомирської області успішно склали тести та готуються до другого етапу сертифікації.

Вітаємо всіх учителів, хто успішно склав тести. Пишаємося кожним педагогом, хто взяв участь у процедурі сертифікації на першому етапі і дякуємо, що не лише навчаєте учнів, підтримуєте їх та їхніх батьків у воєнний час, а й прагнете вдосконалювати свою педагогічну майстерність.

Другий етап сертифікації вчителів математики і української мови та літератури – самооцінювання учасником сертифікації власної педагогічної майстерності – організовує Державна служба якості освіти України з 6 по 10 жовтня 2023 року.

Учасникам необхідно буде заповнити анкету в інформаційно-аналітичній системі EvaluEd та надіслати її на електронну адресу certification@sqe.gov.ua.

В анкеті – 80 тверджень для вчителів математики та 85 тверджень для вчителів української мови та літератури, відповіді на які обов’язкові.

Бажаємо всім учасникам сертифікації успіху.

Сертифікація вчителів математики та української мови і літератури у 2023 році

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині підбили підсумки I етапу сертифікації вчителів"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*