На Житомирщині підприємець жорстоко побив пенсіонерів через випасання коня на його землі, - соцмережі (ФОТО) | Times ZT

На Житомирщині підприємець жорстоко побив пенсіонерів через випасання коня на його землі, – соцмережі (ФОТО)

Інформація про моторошний інцидент була опублікована користувачем мережі Павел Дубко на сторінці пабліку “Підслухано в Олевську”.

Згідно допису, у селі Журчевичі, що на Олевщині, відбувся жорстокий напад на подружжя пенсіонерів. Місцевий підприємець прийшов до приватного обійстя літніх людей, що все життя відпрацювали вчителями, та по-звірячому побив господарів через те, що їх кінь перебував на його території.

Особливо сильно постраждала жінка:

“У с. Журжевичі Олевського району сталася жахлива ситуація в одному з жилих дворів. Житель села, який раніше проживав у м. Запоріжжя та має пилорами в селі, і зкупив декілька будинків, вчинив нелюдські дії. А саме прийшов у двір до 70-річних пенсіонерів, в минулому вчителя і жорстко їх побив, особливо жінку. Причина те, що їхній кінь знаходився на його землі. Сам чоловік неодноразово мав проблеми з законом, але гроші вирішують все у нашому житті.Просим не байдужих людей дати оцінку даній людині, якщо її можна так назвати, після скоєного,так як правоохоронна система – гнила і бездіяльна!”, – йдеться у тексті публікації.

Нагадаємо, у Житомирі психічно хворий чоловік ногами побив матір з дитиною на руках.

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині підприємець жорстоко побив пенсіонерів через випасання коня на його землі, – соцмережі (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*