На Житомирщині підрядник з ремонту доріг привласнив майже мільйон гривень з коштів територіальної громади | Times ZT

На Житомирщині підрядник з ремонту доріг привласнив майже мільйон гривень з коштів територіальної громади

За попередньою інформацією прокуратури Житомирщини, приватне товариство, директор якого відповідатиме у суді, протягом травня-липня 2018 року виконувало поточний ремонт доріг та облаштування території навколо будинку культури і майданчика для святкових заходів у селах Мамрин, Рудня, Смолівка та Харитонівка Коростишівського району.

Звітуючи щодо проробленої роботи директор товариства вніс до десяти актів про виконані роботи та довідки про їх вартість недостовірні відомості, майже вдвічі завищивши обсяг робіт та їх вартість. Підроблені документи власноручно підписав та подав до Харитонівської сільської ради, на підставі чого товариству з місцевого бюджету перераховано майже 1,9 млн грн.

Судова будівельно-технічна експертиза, призначена в рамках розслідування, показала, що за невиконані роботи підрядник безпідставно одержав майже один мільйон гривень з бюджету територіальної громади, якими заволодів.

Наразі прокурор Коростишівської окружної прокуратури затвердив та скерував до суду обвинувальний акт стосовно директора товариства-підрядника з ремонту робіт, а також  заявив до суду позов про стягнення з обвинуваченого заподіяної шкоди у повному обсязі. Окрім того, за клопотанням прокурора, суд наклав арешт на квартиру, яка належить фігуранту справи.

Обвинуваченому інкримінують заволодіння бюджетними коштами шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191 КК України).

Нагадаємо, що прокуратури заявили позов щодо визнання недійсною угоди на закупівлю м`яса для навчальних закладів Любарської ТГ.

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині підрядник з ремонту доріг привласнив майже мільйон гривень з коштів територіальної громади"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*