На Житомирщині планують будувати тимчасове житло для переселенців | Times ZT

На Житомирщині планують будувати тимчасове житло для переселенців

На Житомирщині планують будувати тимчасове житло для вимушених переселенців з різних областей України. Крім того, ведеться робота по забезпеченню цих людей роботою. Про це повідомив голова Житомирської військової адміністрації Віталій Бунечко після робочої поїздки до Новоград-Волинської, Ємільчинської та Олевської громад.

“Громади продовжують приймати евакуйованих громадян. Велика кількість вимушених переселенців зупиняється не лише у відносно мирному Новограді-Волинському, а й в Олевську, що знаходиться поряд з українсько-білоруським кордоном. Загалом у цих двох містах офіційно зареєстровано понад 2 тисячі таких громадян з Київщини, Чернігівщини, Харківщини, Луганщини та Донеччини. У Новоград-Волинському ведеться активна робота з інтеграції їх у мирне життя. Одне з підприємств вже працевлаштувало понад 50 біженців, розробляється проєкт з будівництва тимчасового житла для евакуйованих з постраждалих від війни населених пунктів”, – повідомляють в офіційному телеграм-каналі голови Житомирської ОВА.

Разом з тим, за словами Віталія Бунечка, продовжується поставка гуманітарних вантажів у громади Житомирщини. 

“Сьогодні Олевська центральна лікарня за сприяння Гуманітарного штабу Житомирської обласної військової адміністрації отримала ліки від UNICEF, спеціальні ліжка для хворих, харчові продукти, а також дизель-генератор потужністю 10 кВт”, – написав він.

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині планують будувати тимчасове житло для переселенців"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*