На Житомирщині планують максимально відновити транспортне сполучення між населеними пунктами | Times ZT

На Житомирщині планують максимально відновити транспортне сполучення між населеними пунктами

Оскільки наразі Житомирщина повертається до мирного життя в умовах воєнного часу, одним з пріоритетних завдань в області стає активізація економіки. Забезпечення безперешкодного пересування транспорту є одним з головних складових цього процесу.

Відтак задля забезпечення логістики товарів між виробниками, торговельними мережами та споживачами, пересування тимчасово переміщених громадян до місць проживання, якщо це дозволяє безпекова ситуація, та евакуації жителів прифронтових областей Рада оборони Житомирщини прийняла рішення максимально відновити транспортне сполучення між населеними пунктами.

Задля цього першочергово у кожній громаді Житомирщини планують провести аудит роботи блокпостів. Максимально прибрати перешкоди на дорогах загального та місцевого значення.

Контроль транспорту здійснюватиметься лише на блокпостах, визначених військовим командуванням або керівництвом правоохоронних органів. усі інші блокпости на дорогах області планують прибрати або перевести в режим спостереження без функції перевірки та контролю транспортних засобів.

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині планують максимально відновити транспортне сполучення між населеними пунктами"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*