21 лютого під час отримання хабара в одному з населених пунктів Коростенщини було затримано архіваріуса районного суду.
За 500 доларів США 60-річний архіваріус обіцяв вплинути на суддю аби скасувати арешт на вилучений автомобіль з лісопродукцією. Він заздалегідь вказав необхідну суму своєї «винагороди», а також обумовив час та місце зустрічі. Саме у момент отримання коштів і відбулось затримання чоловіка спецпризначенцями КОРД.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/ce1cc61c9ebd88fd9bf7a9ac5a44aea5.jpg)
Того ж дня слідчі провели низку обшуків у службових приміщеннях суду, а також за місцем проживання чоловіка. У результаті вилучили «винагороду», копії документів та чорнові записи, а також мобільний телефон. До того ж у власному кабінеті фігурант зберігав 1 400 доларів США та 11 000 гривень, тож нині поліцейські встановлюють походження й цих коштів.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/5ac153f5cb13baa8a4d014d11edecc5e.jpg)
22 лютого фігуранту було оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 369-2 (Зловживання впливом) Кримінального кодексу України. Наразі вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/9b67c02b9d09b2359115df9b00c28098.jpg)
Горе-хабарнику загрожує позбавлення волі на строк до 8 років з конфіскацією майна.
Нагадаємо також, що житомирський нардеп, підозрюваний в одержанні хабара, отримав понад мільйон гривень виплат від держави.
Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині правоохоронці на хабарі взяли працівника суду"