На Житомирщині правоохоронці проводять онлайн-конкурс для дітей «Твоя безпека»

Правоохоронці Житомирщини проводять для дітей онлайн-конкурс «Твоя безпека». Про це у вівторок, 16 лютого, повідомило Управління поліції охорони в Житомирській області. 

Конкурс проходитиме з 16 по 26 лютого за ініціативи підрозділу ювенальної превенції ГУНП Житомирщини та обласного Управління поліції охорони. Цей конкурс проходитиме в онлайн-форматі, він має інформаційно-просвітницький характер і покликаний навчити дітей правилам безпечної поведінки.

«Інспектори ювенальної превенції спільно з працівниками поліції охорони підготували низку запитань для дітей щодо безпечних та правильних дій у різних ситуаціях», — зазначається у повідомленні.

Умови онлайн-конкурсу:

– з 16 по 26 лютого 2021 року діти віком 7-12 років, які проживають на території Житомирської області, мають відповісти на низку запитань за посиланням у гул-формі: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfcFOovO1FXKtHeihqW2d3Vh4q0pSmxl0TwfkLApn3eCzrLOg/viewform 

– Правильні та найоригінальніші відповіді оцінюватимуть поліцейські. Переможців визначать за кількістю набраних балів.

– Хлопці та дівчата з різних міст Житомирщини, які стануть переможцями цього онлайн-конкурсу, познайомляться зі справжніми охоронцями правопорядку і спробують себе у ролі поліцейських.

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині правоохоронці проводять онлайн-конкурс для дітей «Твоя безпека»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*