На Житомирщині правоохоронці знайшли двох 7-річних втікачів

Малолітні однокласники без дозволу батьків вирушили у самостійні мандри на потязі, – повідомили у прес-службі ГУНП у Житомирській області.

Інформація про зникнення 7-річної дитини надійшла до Малинського відділку поліції від занепокоєної матері. Під час розмови із правоохоронцями жінка розповіла, що після занять у школі її син гуляв з другом на вулиці, а потім пропав.

Встановлюючи обставини інциденту вже за місцем проживання заявниці та зниклої дитини, правоохоронці дізналися, що у сусідньому Коростенському районі колеги з тамтешнього відділку поліції розшукують батьків двох юних мандрівників, затриманих на залізничній станції районного центру.

Як стало відомо згодом, розшукуваний малолітній втікач прихопив із собою однокласника та подався разом із ним у подорож на потязі.

На щастя, подальшій мандрівці сміливців вчасно перешкодили співробітники поліції міста Коростеня, котрі помітили хлопчаків на вокзалі.

До речі, для родичів другого втікача зникнення дитини стало справжнім сюрпризом, адже дитина встигла “зникнути” та “з’явитися” непомітно для батьків.

А ми нагадаємо, що правоохоронці Житомирщини розшукували 15-річного хлопця.

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині правоохоронці знайшли двох 7-річних втікачів"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*