У Радомишльському районі Житомирської області правоохоронці викрили потужну нарколабораторію. Про це на своїй сторінці у фейсбук заявив начальник Головного управління національної поліції Вячеслав Печененко.
Поліцейським допомогли вийти на слід злочинців місцеві жителі, які звернули увагу на підозрілих осіб, що нещодавно з’явилися в їх селі. Невідомі зайняли пустуючий будинок та максимально відгородилися від сусідів. Своїм занепокоєнням щодо незнайомців з дільничим поділився староста села. Дільничий офіцер звернувся до колег з проханням перевірити незнайомців.
Під час проведення перевірки правоохоронці застали у будинку 35-річного уродженця Донецької області, який стверджував, що має просто приглядати за будинком. Версія чоловіка на погляд поліцейських малоймовірна, оскільки в самій оселі виявлено працюючу потужну нарколабораторію. Інгредієнти вилучались експертами просто відрами.
Наразі ведеться слідство та встановлюються інші, причетні до діяльності лабораторії, особи.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2019/03/pechenenko.png)
ура, конница разбила врага….
Лошади затоптали все…. Надо было еще народ с вилами организовать для захвата непонятного обьекта….
а подумать и взять группу, это надо голова и время… да где ж такое добро взять?
хотя полиции для отчетности, похвал и этого хватит……
уровень детского сада