30 листопада коростишівські правоохоронці працювали у Старосілецькій громаді, з’ясовуючи обставини майнового злочину. Спілкуючись з місцевими жителями, оперативники з`ясували, що один із селян може зберігати вдома заборонені речовини. Відтак за місцем проживання 35-річного чоловіка правоохоронці провели санкціонований обшук. В результаті з оселі підозрюваного було вилучено висушені рослини та частину вже подрібненої рослинної маси – загалом близько пів кілограма. За словами господаря обійстя, все це він зберігав для власного споживання.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/12/63888150d7975900784998.jpg)
Уся вилучена сировина направлена на дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС.
За вказаним фактом відкритокримінальне провадження за ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) ККУ.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/12/638881537309b588636103.jpg)
Тепер наркозаготівельнику загрожує штрафвід 1000 до 3000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до 2 років, або арешт на строк до 6 місяців, або обмеження волі на строк до 5 років.
Нагадаємо також, що на Ружинщині правоохоронці вилучили з будинку місцевого жителя наркотики на суму понад 2 млн грн.
Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині правоохоронці випадково викрили селянина, що заготовив півкіло наркосировини"