На Житомирщині правоохоронці затримали трьох чоловіків, які мародерили в Ірпені

29 березня близько 16 години на одному з блокпостів під Житомиром під час огляду зупиненого автомобіля «BMW» з трьома чоловіками правоохоронці виявили низку речей, які викликали у них об’єктивну підозру щодо свого походження.

Всі подорожні – жителі Львівщини, віком від 27 до 31 року. На блокпосту вони назвались добровольцями одного з українських батальйонів. Однак документально водій і двоє його пасажирів не змогли підтвердити свою належність до добробату, як і не надали реєстраційні документи на транспортний засіб.

Окрім того, під час огляду автівки і чоловіків правоохоронці виявили ювелірні прикраси, гроші й інші цінні речі, а також гранати Ф-1 та РГД-5. Пояснити походження знайденого подорожні не змогли.

Вже встановлено, що автомобіль на якому пересувалися чоловіки належить жительці м. Ірпеня. За наявними відомостями, жінка нині перебуває за межами України. Цінності та грошові заощадження теж, як виявилось, викрадені з її оселі.

Правоохоронці затримали чоловіків у порядку ст. 208 (Затримання уповноваженою службовою особою) КПК України. Відомості про подію були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Вилучені боєприпаси правоохоронці направили на експертне дослідження.

Нині чоловікам слідчі відділу поліції 1 Житомирського райуправління оголосили про підозру за ч. 1 ст 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) КК України. До суду подано клопотання про взяття чоловіків під варту. У ході подальшого досудового розслідування збираються також документальні свідчення для кваліфікації злочинних дій чоловіків за ч. 4 ст. 185 (Крадіжка) та ст. 289 (Незаконне заволодіння транспортним засобом) КК України. Призначаються відповідні експертизи.

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині правоохоронці затримали трьох чоловіків, які мародерили в Ірпені"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*