На Житомирщині прокуратура добилася повернення громаді сільгоспугідь вартістю понад 4,6 млн грн

На Звягельщині правоохоронці розшукали п`яного водія, який скоїв смертельну ДТП та втік з місця події

На Житомирщині вдалося повернути громаді з незаконної оренди сільгоспугіддя вартістю понад 4, 6 млн грн. Про це повідомили у прес-службі Житомирської обласної прокуратури.

“За позовом Бердичівської окружної прокуратури директора сільськогосподарського товариства зобов’язано повернути територіальній громаді понад 20 га землі.

Йдеться про ділянку землі сільгосппризначення, що у Бердичівському районі,”

– йдеться у повідомленні.

Слідством встановлено, що у липні 2017 року Держгеокадастром було затверджено проект землеустрою цієї ділянки та укладено з місцевим жителем, як фізичною особою, договір оренди сільгоспугідь вартістю понад 4,6 млн. грн для фермерського господарства.

Однак землю в оренду було надано з порушенням законодавства. Зокрема, на час прийняття наказу та укладення договору місцевий житель вже був засновником сільгосптовариства. У його користуванні перебувало понад 5 га землі, на якій він вирощував сільськогосподарські культури.

За таких умов землю в оренду надають лише на конкурсних умовах, а орендодавець міг обрати серед учасників аукціону найвигіднішу пропозицію щодо оплати за оренду.

Нагадаємо також, що на Коростенщині директора сількогосподарського товариства викрили у фіктивній оренді паїв померлих.

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині прокуратура добилася повернення громаді сільгоспугідь вартістю понад 4,6 млн грн"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*