На Житомирщині прокуратура повернула державі з комунальної власності понад 68 га землі лісового фонду

На Житомирщині прокуратура повернула державі з комунальної власності понад 68 га землі лісового фонду

На Житомирщині прокуратура повернула державі понад 68 га землі лісогосподарського  призначення. Про це повідомили у прес-службі Житомирської обласної прокуратури.

За позовом Житомирської обласної прокуратури усунуто перешкоди в користуванні земельною ділянкою лісогосподарського призначення площею понад 68 га, що за межами с. Гута-Забілоцька Радомишльської територіальної громади. 

Наразі землю повернуть державі в особі Житомирської облради,”

– йдеться у повідомленні.

Відомо, що землю лісового фонду ГУ Держгеокадастру в області у 2020 році передало Радомишльській міськраді як сільгоспугіддя. Згодом на неї було зареєстровано право комунальної власності.

Однак прокурори встановили, що такі дії суперечать Земельному та Лісовому кодексам України, оскільки земля перебуває у користуванні ДП «Радомишльський лісгосп АПК» Житомирської облради. Відповідно, розпоряджатися землею лісового фонду може саме обласна рада..

Доводи прокуратури Господарський суд Житомирської області визнав обґрунтованими.

Загалом лише цьогоріч, за позовами прокурорів, на Житомирщині постановлено судових рішень про повернення державі понад 170 га лісогосподарських угідь.

Нагадаємо також, що на Житомирщині суд повернув громаді лісове озеро, яким незаконно користувався киянин.

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині прокуратура повернула державі з комунальної власності понад 68 га землі лісового фонду"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*