На Житомирщині “прикрили” незаконе ввезення іномарок

За спеціальною схемою троє громадян ввозили в Україну автомобілі іноземного виробництва. Про це сьогодні, 22 січня, повідомила Служба безпеки України.

Зловмисники у 2019 році створили кілька комерційних фірм у Житомирі і Рівному, які спеціалізувались на розмитненні транспортних засобів. Ділки подавали неправдиву інформацію про першу вантажівок, завдяки чому зменшували вартість обов’язкових митних платежів до державного бюджету. Так вони економили від 70 до 600 тисяч гривень на кожному автомобілі.

За період роботи такої схеми у зоні діяльності одного з митних постів Житомирської митниці ДФС зловмисники встигли ввезти майже 200 вживаних вантажівок. За попередніми підрахунками, державний бюджет недоотримав майже 40,5 мільйона гривень.

Правоохоронці розпочали кримінальне провадження 

й провели обшуки в офісах комерційних структур та за місцями проживання фігурантів справи. Вони знайшли митні і бухгалтерські документи, печатки фірм, оргтехніку, номерні знаки автотранспортних засобів. Раніше документацію було вилучено в службових приміщеннях митного посту.

Досудове розслідування триває. Правоохоронці перевіряють причетність до справи працівників митниці. 


Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині “прикрили” незаконе ввезення іномарок"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*