Відмовилась принести алкоголь: на Житомирщині прийомна мати жорстоко побила школярку

pobittya - Відмовилась принести алкоголь: на Житомирщині прийомна мати жорстоко побила школярку

Ссадна та забої на обличчі дитини помітили в школі, де навчається 9-класниця.

На одному з уроків вчителька 14-річної жительки Чуднівського району помітила пригнічений стан дитини та синці на її обличчі. Педагог вирішила поспілкуватися з дівчинкою та під час відвертої розмови дізналася, що руку на неї підняла її рідна тітка, в родині котрої та проживала. Опісля вчителька повідомила про події у соцслужбу, а ті, у свою чергу, звернулися у правоохоронні органи.

Згідно повідомлення поліції вказана сім`я вже попадала у поле зору поліції у минулому році. Тоді правоохоронцями були проведені усі необхідні перевірки якості виховання 37-річної жінки своїх чотирьох малолітініх дітей та 14-річної опікунки. На той момент жодних проявів жорстокості по відношенню до дітей виявлено не було.

Попередньо встановлено, що “на горіхи” дівчинка отримала через відмову у тому, щоб принести жінці алкоголь. У дитини було діагностовано гематоми та забої на обличчі та шиї.

Навідавшись додому, правоохоронці виявили 37-річну господарку у нетверезом стані. Чітко дати пояснення тому, що сталося, опікунка не змогла.

Наразі, згідно рішення тамтешнього виконкому, 14-річну дівчинку з родини вилучили. Також до райдержадміністрації ми направили відповідний лист про позбавлення жінки статусу опікуна. Наразі їй загрожує кримінальна відповідальність за фактом побиття дитини.

Нагадаємо, у мережі з`явилося відео жорстокого побиття школярки на Житомирщин


Будьте першим, хто прокоментував "Відмовилась принести алкоголь: на Житомирщині прийомна мати жорстоко побила школярку"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*