Через негоду упродовж минулої доби рятувальники Житомирщини двічі виїжджали для надання допомоги водіям на автошляхах області.
Зокрема, о 19:52 бійці ДСНС отримали повідомлення про те, що необхідна допомога у відбуксируванні автобуса в смт Пулини Житомирського району. Телефонував водій транспортного засобу.
Коли рятувальники прибулиза викликом, з’ясувалося, що автобус, який рухався за маршрутом «Житомир-Івановичі» застряг у сніговому заметі. В транспортному засобі, крім водія, перебувало троє дітей та дорослий. За допомогою троса та пожежного автомобіля рятувальники відбуксирували автобус на безпечну ділянку дороги.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/2.jpg)
Окрім того, поблизу с. Врублівка Романівської територіальної громади легковий автомобіль з трьома особами з’їхав зі слизької дороги у кювет. Бійці ДСНС витягнули його на проїжджу частину, де водій зміг продовжити свій рух далі.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/4.jpg)
На щастя, обійшлося без загиблих та травмованих.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/6.jpg)
Нагадаємо також, що сьогодні протягом доби в області очікується мокрий сніг і як наслідок сильна ожеледиця. Тож водіїв закликають бути уважними на дорозі та утриматися, по можливості, від дальніх подорожей.
Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині рятувальники витягли зі снігового замету рейсовий автобус, в якому перебували діти"