На Житомирщині росте черга на проведення тесту на COVID-19, новий апарат ПЛР обіцяють включити в роботу за 2-3 дні

tjk 4 777x437 - На Житомирщині росте черга на проведення тесту на COVID-19, новий апарат ПЛР обіцяють включити в роботу за 2-3 дні

У Житомирській області в лабораторному центрі утворилася черга на проведення ПЛР-діагностики у 800 проб, а новий апарат для визначення полімеразної реакції потрібно ще протестувати 2-3 дні. Про це у середу, 6 травня, повідомив начальник управління охорони здоров’я Житомирської ОДА Микола Суслик:

«На жаль, ми маємо велику затримку по проведення ПЛР-діагностики. За минулу добу провели 124 обстеження, але у зв’язку із збільшенням потоку надходження аналізів, сьогодні склалася черга до 800 проб. Новий апарат для визначення полімеразної реакції тільки вчора, 5 травня, о 12 годині надійшов в нашу обласну лікарню. Протягом вчорашнього дня проводилися тестування. Аби запустити апарат в роботу, потрібно 2-3 доби, щоб аналізи, які будуть проведені на цьому апараті були підтверджені та верифіковані лабораторним центром. Потім цей апарт і лабораторія будуть працювати самостійно для моніторингу медпрацівників і пацієнтів».

Брифінг заступника голови ОДА Віктора Градівського щодо ситуації по коронавірусу в Житомирській області

Posted by Житомирська ОДА on Wednesday, 6 May 2020

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині росте черга на проведення тесту на COVID-19, новий апарат ПЛР обіцяють включити в роботу за 2-3 дні"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*