На Житомирщині розпочалася повторна вакцинація | Times ZT

На Житомирщині розпочалася повторна вакцинація

У п’ятницю, 21 травня, на Житомирщині розпочалася ревакцинація (повторне вакцинація). Сьогодні друге щеплення отримало 2240 людей. Про це розповів начальник відділу департаменту охорони здоров’я Сергій Березовський.

«24 лютого 2021 в Україні розпочалася вакцинаціїя від коронавірусу, а сьогодні вже розпочалася ревакцинація. Станом на сьогодні в нашій області отримали щеплення 35 000 людей, з них вже 2240 — отримали другу дозу, вони закінчили щеплення і рахуються повністю захищеними від можливості захворіти на ковід. Наразі наші медичні працівники працюють з трьома видами вакцин. Це Коронавак, якою вже проводять ревакцинацію маломобільних груп та освітян, які братимуть участь у ЗНО, Астразенека — щеплення людей старше 66 років. І від учора розпочата ревакцинація наших медпрацівників, які отримали щеплення найперші, 24-25 лютого. За вчорашній день було 110 медпрацівників вакциновано. Сьогодні цей процес продовжується. І третя вакцина Комірнаті, виробництво компанії Pfizer, якою отримують повторне щеплення працівники та підопічні інтернатних закладів, це будинки осіб похилого вік, працівники ДСНС і прикордонної служби».

Він також зазначив, МОЗ офіційно оголосило, що в Україні розпочався третій етап вакцинації. Під цей етап потрапляють люди віком 65 років і старше, працівники правоохоронних органів та державних органів спеціального призначення, прикордонники, органи державної влади, вчителі та інші працівники сфери освіти. Також до дорожньої карти включили працівників паливно-енергетичного комплексу, як особливо важливої галузі.

«У нас станом на сьогодні розгорнуто 85 пунктів, підготовлено 19 мобільних бригад, які можуть працювати з цими вакцинами. Всього є 115, а реально зараз працює половина з них. В перші дні вакцинації було утилізовано 9 доз вакцини Астразенека або Ковішелд, коли люди, які стояли в черзі передумали йти, але зараз ми стараємося розраховувати дози. У нас не було зареєстровано серйозних випадків побічних ефектів. Наразі люди не можуть обирати, якою вакиною вакцинуватися, поки вакцинуємо тими вакцинами, що є, і певні категорії згідно дорожньої карти», — додав Сергій Березовський.

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині розпочалася повторна вакцинація"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*