На Житомирщині розпочали процедуру повернення земель успадкованих росіянами та білорусами

На Звягельщині розпочато процедуру повернення державі землі, раніше успадкованої росіянами та білорусами. Про це повідомили у Житомирській обласній прокуратурі.

Загалом прокурори виявили у районі майже 34 га землі, яка на праві приватної власності належить громадянам країни-агресора – росії та її поплічниці – білорусі.

Відповідно до законодавства України, успадковані свого часу 20 земельних ділянок вартістю понад 1,5 млн грн іноземні громадяни, мали б протягом року продати. Однак цього не зробили, порушивши вимоги ч. 4 ст. 81 Земельного кодексу України.

Відтак наразі прокурори вживають заходи для примусової передачі землі. Зокрема, в інтересах держави заявлено низку позовів, які перебувають на розгляді у суді. Вже є перші рішення.

Зокрема, днями було прийняте рішення про припинення права власності громадянина російської федерації на 7 га землі, вартістю майже 540 тис. грн та повернення її у власність держави. Житель санкт-петербурга, успадкував ділянку землі в Ємільчинському районі у квітні 2019 року, але так і не продав її в установлений строк.

Нагадаємо також, що на Житомирщині ексчиновник Держгеокадастру привласнив майже третину земель місцевої громади.

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині розпочали процедуру повернення земель успадкованих росіянами та білорусами"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*