На Житомирщині розшукували 14-річну дівчинку, яка без дозволу батьків подалася в інший регіон до знайомих з "мережі" | Times ZT

На Житомирщині розшукували 14-річну дівчинку, яка без дозволу батьків подалася в інший регіон до знайомих з “мережі”

Юначка з Бердичева подалася до друзів в іншу область рано уранці. Батьків про свої наміри дівчинка, звичайно ж, не попередила.

Як повідомили у прес-службі ГУ Нацполіції області, інформація щодо зникнення дитини надійшла до правоохоронців від батьків розшукуваної.

Представники поліції оперативно розпочали пошуки дівчинки, першочергово з`ясувавши з ким вона спілкувалася напередодні та переглянувши відео з камер спостереження.

Згодом було встановлено, що юнка через соціальні мережі зайшла нових друзів і прийняла запрошення на гостини аж у Кропивницькому.

Про зникнення дитини одразу було проінформовано колег з сусідных регіонів, які, в свою чергу, з`ясувалик, що дівчина придбала білети на автобус міжміського сполучення. Менше ніж за годину саме цей транспортний засіб було зупинено на території Білої Церкви, де в його салоні й виявили неповнолітню мандрівницю.

Дитину повернули батькам і провели з родиною повчальну бесіду.

Нагадаємо, що житомирян попереджають про небезпечну блондинку, яка “пасеться” у місцевих маршрутках (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині розшукували 14-річну дівчинку, яка без дозволу батьків подалася в інший регіон до знайомих з “мережі”"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*