На Житомирщині СБУ викрила чорних «оцінювачів»

На Житомирщині кіберфахівці Служби безпеки України викрили чорних «оцінювачів». За даними досудового розслідування, організувала схему ліцензована оцінювач із Житомира. До її функціонування вона залучила власного сина-приватного підприємця та його знайому.

Двоє фігурантів відкрили «представництво» оцінювача у Новограді, де незаконно «наповнювали» Єдину базу даних звітів про оцінку із використанням дубліката ключа доступу реального оцінювача.

Саме вони формували оцінку нерухомого майна під потреби замовника та протиправно реєстрували у Єдиній базі даних про оцінку.

За окрему плату спільники виготовляли додатковий пакет документів для відчуження майна, яке підлягало оцінюванню.

«Спеціалізувалися» спільники на оцінюванні будь-яких об’єктів нерухомості, але переважно земельних ділянок та автомобілів. При цьому вартість майна занижувалася у середньому на 25%.

Ця оцінка, у свою чергу, була основою для обрахування обов’язкових платежів до держбюджету за продаж рухомого та нерухомого майна.

За попередніми даними, щотижня через підпільних «оцінювачів» проходило до сотні майнових об’єктів фізичних та юридичних осіб, від оцінки кожного з них спільники отримували по декілька тисяч гривень.

40% заробітку перераховували ліцензованій оцінювачці із Житомира, чий ключ доступу використовувався у схемі.

Нагадаємо, СБУ викрила агентів рф серед тюремників південних регіонів.

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині СБУ викрила чорних «оцінювачів»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*