На Житомирщині серед дітей стрімко зростає захворюваність на грип та ГРВІ

За даними Житомирського обласного лабораторного центру, за минулий тиждень в області на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції захворіло  на 9% хворих більше, ніж за попередній. Зростання захворюваності відмічається вже другий тиждень поспіль серед всіх вікових груп дітей та дорослого населення. Наразі в регіоні відмічається епідемічна активність середнього рівня інтенсивності.    

Більшість захворілих наразі по області – діти. Питома вага дітей серед захворілих зросла до 60 %. Так лише за минулий тиждень захворіло на 11% дітей більше, ніж за попередній.

До лікарень області госпіталізовано 213 хворих, в тому числі 117 дітей. На щастя, летальних випадків не зареєстровано.

У Житомирі протягом останнього тижня захворіло 1883 особи, що на 24 хворих більше, ніж за попередній тиждень. Серед них 1279 дітей. До лікарень міста ушпиталено 45 хворих, в тому числі 43 дитини.

 За результатами лабораторних досліджень зразків матеріалів,  проведених вірусологічною лабораторією Центру контролю та профілактики хвороб, за останній тиждень у 20 хворих визначено вірус грипу А, в 1-го хворого – вірус грипу В, у 5-ти хворих – РС вірус.

Окрім того, минулого тижня різко зросла захворюваність на коронавірус, на 68%  вище показника попереднього тижня. З 3 по 9 лютого на Житомирщині зафіксовано 234 нових випадки. При цьому протягом звітного періоду 2 людей від ускладнень COVID-19 померли.

Більшість випадків захворювання зареєстровано в Романівській, Попільнянській, Звягельській, Малинській, Баранівській та Житомирській громадах.

Загалом по Україні за минулий тиждень відбувся ріст захворюваності на коронавірус на 42,5%. 

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині серед дітей стрімко зростає захворюваність на грип та ГРВІ"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*