На Житомирщині шахраї ошукали чотирьох мешканців області на майже 80 тисяч гривень | Times ZT

На Житомирщині шахраї ошукали чотирьох мешканців області на майже 80 тисяч гривень

Минулої доби до овруцьких правоохоронців звернулися троє жительок місцевої громади із повідомленнями про ошуканства.

Одна з жінок, 18-річна містянка наприкінці грудня під час телефонного спілкування з незнайомцем дізналася про можливість отримання цінного подарунку. Повіривши невідомому, для отримання подарунку, вона надала відомості про власний банківський рахунок. Однак замість презенту, отримала оформлений на її ім’я кредит в сумі 13 тисяч гривень.

Декілька позик у кредитних спілках на загальну суму у 37 тисяч гривень отримав у “подарунок” і 28-річний житель Овруча. Напередодні шахраї дістали доступ до номера мобільного зв’язку та особистих даних чоловіка.

Мріючи заробити на біржі цінних паперів, 66-річна жителька Овруцької громади за порадою незнайомця встановила на свій телефон додаток, що дозволив віддалено керувати її ґаджетом. У результаті невідомий переказав з її банківського рахунку майже 10 тисяч гривень.

На Звягельщині жінка, аби зібрати кошти на лікування брата, розмістила інформацію у соціальних мережах. Незабаром їй зателефонував “банківський працівник” з повідомленням  про надходження з-за кордону, яке не можливо переказати через нібито заблокований рахунок. Відтак їй запропонували «перенести» власні кошти на певний мобільний номер, з якого згодом гроші мали «повернутися». В результаті такої операції жінка втратила 17 тисяч гривень.  

По усіх епізодах відкрито кримінальні провадження за ст. 190 (Шахрайство) ККУ. Правоохоронці встановлюють причетних до правопорушень.

Нагадаємо, що на Житомирщині шахраї ошукали чоловіка на 100 тисяч гривень.

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині шахраї ошукали чотирьох мешканців області на майже 80 тисяч гривень"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*