На Житомирщині соцслужба вилучила з родини трьох дітей: мати вкотре в лікарні, а співмешканцеві – байдуже на малечу

Інформація щодо діток, які перебувають без батьківського догляду надійшла до поліції від сусідів. Згідно їх слів, двоє дівчаток, віком 3 та 7 років, та їх 10-річний брат упродовж кількох днів перебувають без опіки дорослих членів сім’ї.

Прибувши на виклик, правоохоронці встановили, що 33-річну місцеву жительку госпіталізували до лікарні ще 4 дні тому, а троє її дітей залишились під наглядом співмешканця. Односельчани розповіли поліцейським, що малі бродять вулицями села голодні, недоглянуті та легко одягнені.

Ця родина раніше потрапляла в поле зору правоохоронців та вже понад 3 місяців перебуває на обліку у соціальній службі.

21 жовтня поліцейські застали на вулиці поблизу хати найменшу, 3-річну дівчинку, яка сиділа біля дверей і не могла зайти, оскільки співмешканець, перебуваючи у стані сп’яніння, не впускав її.

Двох інших дітей селяни та правоохоронці з працівниками соціальної служби розшукали лише через кілька годин. 7-річна сестричка ховалась неподалік у посадці, а 10-річний хлопчик знайшовся пізнього вечора у полі. Діти були налякані, змерзлі та голодні, при цьому ні з ким не спілкувались.

Відтак у зв’язку із загрозою життю та здоров’ю дітей вилучили з родини та передали до патронатної сім’ї.

Нагадаємо, що у Житомирі двоє дітей на мопеді потрапили в аварію, обидва в лікарні (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині соцслужба вилучила з родини трьох дітей: мати вкотре в лікарні, а співмешканцеві – байдуже на малечу"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*