На Житомирщині сусідка “допомогла” подружжю, позбавивши їх 34 тисяч грн

Наприкінці 2022 року до правоохоронців звернулось подружжя жителів Березівської громади із заявою про зникнення з їх банківських рахунків близько 34 тисяч гривень. Гроші пенсіонери не знімали та й про нехватку грошей взнали лише зі сповіщення банку про необхідність внесення плати за кредит, якого вони ніколи не брали.

Завдяки слідчим діям правоохоронці встановили, що до крадіжки коштів причетна 28-річна сусідка заявників. Влітку вона допомагала подружжю оформити електронні заявки на соціальні виплати. Таким чином спритна пані дізналася від пенсіонерів конфіденційну інформацію про картки та паролі до їх облікових записів банківських клієнтів. Відтоді упродовж пів року жінка переказувала кошти з їх рахунків на свою картку, щоразу оперуючи невеликими сумами, щоб подружжя не отримувало сповіщень від банків.

За вказаним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 185 (Крадіжка) та ч.1, ч. 2 ст. 361 (Несанкціоноване втручання в роботу інформаційних (автоматизованих), електронних комунікаційних, інформаційно-комунікаційних систем, електронних комунікаційних мереж) КК України. Правоохоронці повідомили жінці про підозру.

Тепер спритній сусідці загрожує ув’язнення строком від 5 до 8 років.

Нагадаємо також, що на Звягельщині у жінки викрали 40 тисяч грн, а крадієм виявився… рідний брат.

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині сусідка “допомогла” подружжю, позбавивши їх 34 тисяч грн"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*