На Житомирщині священник УПЦ (МП) вдарив по голові 10-річну дитину (ВІДЕО)

В смт Іршанськ священник УПЦ (МП) вдарив по голові 10-річного хлопчика, який тримав в руках прапор України. За словами очевидців, саме наявність прапора у дитини так розлютила проросійського попа.

Причиною сутичок, під час яких і сталася обурлива ситуація, стало рішення парафіян про перехід релігійної громади храму Святої Покрови Української православної церкви до Православної церкви України. При цьому за таке рішення ще 18 березня парафіяни проголосували практично одноголосно.

Однак священникам УПЦ (МП) таке рішення не сподобалося. Вони заявили, що храм належить їм, а не громаді, тож мовляв нехай собі новий будують.

Коли храм в Іршанську будувався, то ще не було ПЦУ. Храм будувався Українською православною церквою. Був освячений нашим владикою Віссаріоном і нашими священниками. Ми молилися. У нас у Новій Боровій і в Хорошеві були так звані філаретівці, так називався Київський патріархат. Ми з ними спорів ніяких не мали. Вони в нас нічого не забирали. Вони собі своє будували. Вони були хороші порядні люди, так мені здається на сьогоднішній час. Я пропоную ПЦУ: давайте побудуйте собі храм. У вас ГЗК, вам селищна рада може допомогти. Нам уже не поможе. Нас уже вважають там москалями і так далі. (До речі, приставка МП була придумана журналістами і в офіційних документах її нема). Нам уже нічого не поможуть. А вам можуть допомогти. Будь ласка, будуйте собі. Проте церкву нашу православну, яку люди строїли, яку ми доглядаємо і доглядали, забирати – це несправедливо і нечесно,”

– заявив настоятель храму від УПЦ (МП) отець Василій.

В результаті 2 квітня у громаді мали пройти ще одні збори з вирішення питання переходу церковної громади до Православної церкви України. Під час яких і виникла конфліктна ситуація, де священник УПЦ (МП) продемонстрував реальне відношення проросійської УПЦ до України.

В результаті парафіяни остаточно утвердили перехід релігійної громади храму Святої Покрови Української православної церкви до Православної церкви України. А справою побиття дитини зацікавилися правоохоронні органи.

Нагадаємо також, що СБУ оголосило про підозру у розпалюванні релігійної ворожнечі митрополиту однієї з єпархій УПЦ МП.

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині священник УПЦ (МП) вдарив по голові 10-річну дитину (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*