На Житомирщині троє службовців заволоділи понад 15 млн бюджетних коштів

20 та 23 січня правоохоронці Житомирщини оголосили підозри трьом службовцям у заволодінні майном шляхом зловживання службовим становищем та у службовому підробленні.

Згідно матеріалів слідства, у 2021 році 41-річна киянка, будучи представником за довіреністю акціонерного товариства сільськогосподарського напряму, змовилась із службовими особами двох підпорядкованих господарств. Вони уклали кілька фіктивних угод щодо купівлі-продажу племінної рогатої худоби. Надалі спільники сфабрикували низку документів: акти прийому-передачі худоби, товарно-транспортні накладні та інші. А також для прикриття удаваних господарських відносин здійснювали перекази коштів між товариствами.

Потім, аби отримати виплати за державною підтримкою розвитку тваринництва, ці особи подали до відповідної комісії Мінагрополітики заявки на отримання часткового відшкодування вартості племінних тварин. Таким чином учасники схеми заволоділи коштами державного бюджету у загальній сумі більш як 15 мільйонів гривень.

Тепер представнику, директору та головному бухгалтеру зазначених товариств загрожує позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

Нагадаємо також, що на Бердичівщині через розтрату 300 тисяч гривень на лаві підсудних опинилася голова сільради.

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині троє службовців заволоділи понад 15 млн бюджетних коштів"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*