На Житомирщині у двох горе-матерів через недогляд вилучили трьох маленьких дітей

Через систематичний недогляд у двох мешканок Баранівської та Гришковецької громад и правоохоронці вилучили трьох маленьких дітей.

Так, зокрема, 18 березня під час профілактичного рейду правоохоронці отримали інформацію про неналежні умови в одній з родин, де нещодавно народився хлопчик. 30-річна матір не надто була рада перевіряльникам, а коли ж врешті дозволила поглянути на умови, в яких перебуває її одномісячний син, стало зрозуміло, що дитина у небезпеці. Жінка була нетверезою, а у домівці панувала антисанітарія та холод.

А вже 22 березня до правоохоронців звернулись працівники соціальної служби Гришковецької громади. Вони повідомили, що 29-річна матір вже близько тижня не дбала про своїх синів, віком 8 місяців та 2 роки. До дітей навідувалися лише їх бабуся з дідусем. Ювенальні поліцейські застали в будинку наляканих малюків, без їжі та в неналежних умовах, нікого з дорослих поряд не було. Тож дітей терміново вилучили із загрозливих умов. Наразі поліцейські встановлюють місце перебування їх 29-річної матері, яка схильна до зловживання алкоголем.

Нині усі діти знаходяться у медичних закладах під лікарським наглядом, а щодо їх матерів вирішується питання про позбавлення батьківських прав. При цьому обох жінок раніше вже позбавили батьківських прав щодо старших дітей. У кожної з них по чотири таких дитини й стати дбайливими матерями для менших вони так і не зуміли.

Нагадаємо також, що на Звягельщині горе-мати покинула дворічне дитя на три дні.

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині у двох горе-матерів через недогляд вилучили трьох маленьких дітей"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*