На Житомирщині в орендованій квартирі виявили трупи трьох військовослужбовців

У четвер, 8 жовтня, в одному з винайманих помешкань у Житомирській області було знайдено тіла трьох військових частини Командування Сил логістики Збройних Сил України.

Вказану інформацію повідомили на офіційній сторінці Командування Сил логістики ЗСУ в соцмережі.

“Сьогодні, 8 жовтня  2020 року, під час ранкового шикування в одній із військових частин Командування Сил логістики ЗСУ виявили відсутність трьох контрактників. У результаті розшукових дій, у помешканні, яке орендували розшукувані поза межами військової частини, було знайдено їх тіла без ознак  насильницької смерті та фізичного впливу. Командування Сил логістики ЗС України висловлює щирі співчуття рідним та близьким загиблих військовослужбовців. (ред.редакцією), – зазначається в тексті повідомлення.

Як стало відомо згодом, загиблі є військовими-контрактниками: двоє – 23-річні уродженці Сумської та Дніпропетровської області та 21-річний чернівчанин. Молодики разом винаймали помешкання в селі Новоівницькому Андрушівського району, в якому і знайшли їх тіла.

Попередньою причиною смерті вважають отруєння чадним газом, – повідомили у ВК поліції Житомирської області. 

Правоохоронними органами та представниками Військової Служби правопорядку ЗС України вже розпочато низку перевірок за фактом смерті військових. 

Нагадаємо, як під Житомиром військовий з ДШВ жорстоко побив жінку, нібито сплутавши її з чоловіком.


Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині в орендованій квартирі виявили трупи трьох військовослужбовців"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*