Фахівці служби безпеки викрили на Житомирщині чергову прихильцю держави-агресорки, яка публічно заперечувала злочини окупантів та вихваляла їхні «подвиги».
Зловмисницею виявилася вчителька гімназії одного із сіл Житомирського району. При цьому до кінця минулого року вона і взагалі працювала на посаді заступниці директора з навчально-виховної роботи цього навчального закладу. Можна лише уявити, яке виховання могла дати рашистка.
55-річна жінка поширювала наративи кремля на власній сторінці у забороненій в Україні соціальній мережі. При цьому війна трактувалася рашисткою виключно як «звільнення братського народу від неонацистів, фашистів та українських радикалів». А ракетно-бомбові удари росіян вона і взагалі називала «черговими фейками», а у «постановці» їх наслідків безпідставно звинувачувала українську владу.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/06/352039270_1391571841412308_7899344120546592294_n.jpg)
Так, інформація про ракетний обстріл торговельно-розважального центру у Кременчузі (Полтавщина) та десятки загиблих і постраждалих були названі зрадницею «новою зручною декорацією для чергової брехні Банкової».
Окрім того, рашистка репостила створені російською пропагандою «величальні» публікації, у яких прославлялися загарбники та їхні «військові здобутки». А у своїх дописах вчителька усіляко закликала підтримувати путінську армію – морально та матеріально – та долучатися до марафону підтримки і збору коштів для бойовиків незаконних збройних формувань Донбасу, ініційованого головним пропагандистом кремля соловйовим.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/06/352296380_725816229314087_582684534651565569_n.jpg)
Дослідження засвідчило, що поширені фігуранткою агітаційні матеріали містять виправдовування, заперечення збройної агресії рф проти України, заперечення тимчасової окупації частини території нашої держави, а також героїзацію армії ворога та іррегулярних незаконних збройних формувань, створених, підпорядкованих, керованих та фінансованих рф.
У вчительки правоохоронці вилучили комп’ютерну техніку із доказами протиправної діяльності. А їй самій оголосили про підозру за ч.ч. 2 і 3 ст.436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України, глорифікація її учасників) Кримінального кодексу України.
Наразі обвинувальний акт стосовно рашистки скеровано до суду для розгляду по суті.
Тепер горе-педагогині загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років із конфіскацією майна або без такої.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/06/352206180_3546485742253447_8949715232632515154_n.jpg)
Нагадаємо також, що у Житомирі затримали зрадника, який надавав вагнерівцям дані про систему відеоспостереження у місті.
Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині вчителька-рашистка закликала до підтримки ворожих військ"