На Житомирщині відбувся ягідний фестиваль, де спекли рекордний 2-метровий пиріг

Нещодавно, 28 серпня, на Житомирщині відбувся ягідний фестиваль “Брусвяна Україна 2020”. У село Костовці, що в Брусилівському районі, на свято приїхали
професійні садівники та любителі ягід. Фестиваль вже не перший рік збирає гостей саме в цьому селі, адже тут найбільший розсадник ягід.
Про це повідомляє прес-служба Житомирської облради.

«Цей фестиваль щорічний, і дуже шкода, що цьогоріч захід не набув таких масштабів, як зазвичай. Але все ж такі з дотриманням протиепідемічних вимог організатори змогли його провести. Відмічу, що в області та країні в цілому ягідництво стрімко розвивається, і попит на саджанці та допоміжні матеріали для вирощування ягід зростає надзвичайно швидко. Тому такий фестиваль – це популяризація ягідництва та садівництва, як перспективних галузей аграрного бізнесу», – сказав Володимир Ширма.

 

Очільник депутатського корпусу вручив почесні відзнаки обласної ради «Честь і слава Житомирщини» ініціаторам і організаторам фестивалю – директору товариства «Брусвяна» Ліліані Дмитрієвій та Брусилівському селищному голові  Володимиру Габанцю.

Окрім цього, під час офіційної частини фестивалю нагородили переможницю конкурсу юних журналістів «Ягоди рідного краю». Заслужену нагороду – професійний мікрофон, отримала учениця 10 класу Брусилівського ліцею ім. Г. О. Готовиця Анастасія Шкіль, яка мріє стати професійним тележурналістом.

Під час фестивалю всі бажаючі також могли побувати на екскурсії на розсадник «Брусвяна» з провідними фахівцями компанії, які є організаторами дійства.

Крім ягідного ярмарку, розпродажу садових товарів, дегустації ягідного вина та розважальних заходів  встановлено рекорд України – найбільший малиновий пиріг довжиною 2 м, а шириною – 50 см.
Гості свята також насолоджувались
концертною програмою від гурту «Древляни» та розважались на фермерській дискотеці від команди «Сніданок з 1+1».


Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині відбувся ягідний фестиваль, де спекли рекордний 2-метровий пиріг"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*