На Житомирщині відремонтували міст через річку Случ

В Миропільській громаді відремонтували міст через річку Случ. Про це повідомила Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Житомирській області.

На штучній споруді 1965 року побудови, що розташована на дорозі Т-23-09 Шепетівка – Чуднів – Бердичів, та підходах до неї провели комплекс робіт для забезпечення безпеки усіх учасників дорожнього руху,”

– йдеться у повідомленні.

Зокрема, фахівці замінили асфальт на проїжджій частині мосту, ліквідували вибоїни на підходах, влаштували горизонтальну розмітку, видалили кущі біля мосту та на конусах, пофарбували огородження.

На початку 2022 року Служба уклала угоду на ремонт 36-ти кілометрової ділянки автошляху Т-23-09, включно з вказаним мостом. Однак, через початок війни, виконання поточного середнього та капітального ремонтів стало неможливим.

Не можемо проводити чи планувати на найближчий час роботи з поточного середнього та капітального ремонтів. Наразі приділяємо увагу експлуатаційному стану мостових споруд для забезпечення безпеки руху та подовження їх ресурсу у межах наявного фінансування”,

– зазначили в Службі відновлення та розвитку інфраструктури.

Нагадаємо також, що на Житомирщині відновлюють міст, знищений під час вторгнення загарбників.

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині відремонтували міст через річку Случ"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*