На Житомирщині волонтери намагаються врятувати унікальну садибу | Times ZT

На Житомирщині волонтери намагаються врятувати унікальну садибу

Організатор події ГО “Олександрійська скрижаль” спільно з волонтерами вкотре організовують толоку на території садиби Катюжинських-Єнні у селі Яроповичі, що на Житомирщині.

Садиба Катюжинських-Єнні дерев’яна і побудована в 1880-х роках,  а за радянських часів і до 2008 року був школою. Зараз садиба занепадає, оскільки не занесена до реєстру пам’яток архітектури. Тож всіх охочих запрошують на толоку в Житомирську область.

Це вже не перша толока, яку організовують волонтери –  цього року успішно пройшла весняна толока, куди з’їхалися люди не лише з Житомирщини, але й з Київської області. Волонтери розчищали територію парку біля садиби.

Цього разу літня відбудеться 7 серпня, зранку. В планах організаторів покос трави, чистка кущів, прибирання території, проведення замірів для встановлення вікон та монтування зливів. Також цього разу планується встановлення інформаційного стенду з історичною довідкою.

Крім того, організатори пообіцяли, що по закінченню толоки на всіх учасників чекає цікава екскурсія, розповідь про  історію маєтку та презентація реконструкції давньоруського городища.

На сторінці організаторів події у Фейсбук є додаткова інформація, реквізити для фінансової допомоги та посилання на чат, де люди з різних міст можуть домовитись про спільний проїзд до Яроповичів.

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині волонтери намагаються врятувати унікальну садибу"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*