На Житомирщині врятували жінку, яка намагалася кинутися під потяг із 5-річною донькою

Screenshot 3 9 - На Житомирщині врятували жінку, яка намагалася кинутися під потяг із 5-річною донькою

На щастя, правоохоронці оперативно відреагували та встигли вихопити жінку та дитину з-під потяга, врятувавши обох.

У неділю, 14 червня, житель Романівського району подзвонив до поліції та повідомив про намір своєї сестри вкоротити віку собі та своїй малолітній доньці через певні непорозміння в родині.

За словами чоловіка, 45-річна сестра подзвонила йому, повідомила про свої наміри та кинула слухавку. Через те, що самостійно дістатися до місця, де перебували сестра з дівчинкою, він змоги не мав, тож одразу подзвонив поліцейським та попросив про допомогу.

На щастя, працівники одного із секторів оперативного реагування були неподалік та вже за кілька хвилин помітили двох, що рухалися вздовж колій.

Правоохоронці швидко підбігли до жінки з дитиною та зіштовхнули їх донизу, адже поряд вже мчав потяг.

Під час розмови із жінкою було чітко зрозуміло, що вона перебуває у нетверезому стані. Заперечувати інформацію щодо своїх намірів вона не стала, підтвердивши, що дійсно планувала вбити себе і дитину.

Згодом обох оглянули медики. Наразі питання щодо подальшого місця перебування дитини вирішуватимуть у соцслужбі. Зараз 5-річна дівчинка знаходиться у родичів.

Нагадаємо, на Житомирщині чоловік втопив безпомічну матір, видавши її смерть за самогубство.


Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині врятували жінку, яка намагалася кинутися під потяг із 5-річною донькою"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*