pol_E1
Кальчук
PRONOZA

На Житомирщині виготовляли масло-фальсифікат, яким кормили діток у трьох регіонах України

unnamed 9 - На Житомирщині виготовляли масло-фальсифікат, яким кормили діток у трьох регіонах України

Масло, “набите” рослинними компонентами, продавали у магазинах та навіть використовували у харчуванні діток-дошкільнят.

Солодковершкове масло, яке виготовляють на “Рихальському заводі сухого молока”, розташованого на Житомирщині, не відповідає вимогам маркування та містить у собі рослинні жири. Про це повідомили у прес-центрі ГУ Держпродспоживлужби у понеділок, 28 вересня.

“Відповідно до листів ГУ Держпродспоживслужби Волинщини, Одещини та Миколаївщини в продукції ТОВ “Рихальський завод сухого молока” (далі ТОВ “РЗСМ”) при лабораторних дослідженнях масла солодковершкового, відібраної при здійсненні заходів держконтролю, було виявлено порушення маркування – вказана продукція не відповідає параметрам, що зазначені на пакуванні. При дослідженні було виявлено немолочні жири, у тому числі й рослинні. Продукцію відбирали як в реалізаційній мережі, так і в шкільних та дошкільних навчальних закладах”, – зазначається у тексті повідомлення.

 У всіх зразках, які відбирали на заводі, а також у інших місцях, де продавали та використовували вказаний продукт, було виявлено немолочні жири. Наразі підприємство зобов`язали припинити обіг партії так званого масла та сплатити штраф. 

Нагадаємо, як проходила масштабна перевірка виробників масла в Україні.


Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині виготовляли масло-фальсифікат, яким кормили діток у трьох регіонах України"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*