На Житомирщині викрили «бізнесменів» що заробляли на авто для ЗСУ 

Двоє жителів області під виглядом гуманітарної допомоги для потреб Збройних Сил України ввозили з-за кордону автомобілі з нульовим розмитненням. Надалі транспортні засоби продавали за ринковою ціною. 

Попередньо встановлено, що кілька місяців тому на ім’я жителя Житомирського району було офіційно зареєстровано благодійну організацію. Потому двоє чоловіків, з Житомира та Бердичева розпочали діяльність із закупівлі транспортних засобів у країнах Європи.

При цьому вони, використовуючи документи фонду та під виглядом гуманітарної допомоги для ЗСУ, ввозили в Україну автомобілі за пільговою процедурою, з нульовим розмитненням.

Надалі кожен зі спільників проводив незначну передпродажну підготовку автівок та реалізував їх всім охочим за ринковою ціною за готівку. Серед покупців були й волонтери та військові. Під час такої діяльності вони продали понад два десятки автомобілів на суму близько 3 мільйонів гривень.

17 серпня правоохоронці затримали одного з фігурантів провадження, 54-річного житомирянина. Слідчі провели 5 санкціонованих обшуків і ще 2 невідкладних огляди та вилучили транспортні засоби й документацію, що можуть бути свідченнями протиправної діяльності.

Нагадаємо, СБУ конфіскувала у шахраїв військового спорядження на 15 млн. грн.

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині викрили «бізнесменів» що заробляли на авто для ЗСУ "

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*