На Житомирщині викрили масштабну корупцію на митниці, яка завдала державі збитку на більше 10 млн грн

Представникам СБУ в Житомирськый області вдалося викрити корупційну схему з розмитнення вантажівок. Згідно попередньої оцінки, в результаті протиправної діяльності митної служби державі було завдано збитків на понад 10 мільйонів гривень.

Про це повідомляє прес-служба СБУ у соцмережі.

Попередньо в рамках слідства було встановлено, що на митному пості «Житомир-центральний» посадовці організувалимитне оформлення транспортних засобів із значним заниженням їх собівартості.

Так, до митного органу подавалися підроблені іноземні техпаспорти з недостовірними даними стосовно дати виробництва вантажних автомобілів, а також їх реєстрації. Самі ж представники митної служби”закривали очі” на вказані правопорушення та не проводили належних перевірок наявної документації. Надалі транспортні засоби продавали доброчесним покупцям за ринковою ціною.

Згідно злочинної схеми, яка тривала впродовж двох років, акцизний збір та ПДВ з кожної вантажівки зменшувався у 40 разів. За цей період було ввезено більше трьох десятків великогабаритних автомобілів.

Наразі СБУ оголосило про підозру трьом головним державним інспекторам митного посту Житомирської митниці. Перевірки тривають.

Новини по темі: “Коронавірусна корупція: в Україні розпродають тести-підробки

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині викрили масштабну корупцію на митниці, яка завдала державі збитку на більше 10 млн грн"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*