На Житомирщині викрили службових осіб, які через врізку в трубу викачували з спиртзаводу необлікований етиловий спирт

На Житомирщині викрили службових осіб, які через врізку в трубу викачували з спиртзаводу необлікований етиловий спирт

Детективи Бюро економічної безпеки України викрили службових осіб, які викачували з спиртзаводу в Житомирській області необлікований етиловий спирт. Для цього вони використовували спеціальне обладнання та працювали у позаробочий час.

За допомогою врізаної труби, ділки, в обхід спиртовимірювального лічильника, викачували за межі заводу близько 10 тонн спирту щодоби. Необліковану продукцію зберігали у складському приміщенні неподалік та реалізовували по всій території України. У податковому та бухгалтерському обліках така діяльність не відображалась.

В результаті санкціонованих обшуків у ділків вилучили рідину з характерним запахом спирту та транспортні засоби на загальну суму у 10 млн гривень, а також чорнові записи та фінансово-господарську документацію підприємства.

Наразі фахівці підраховують збитки завдані підпільним виробництвом спирту. Окрім того, відпрацьовується інформація про можливе сприяння незаконній діяльності працівників одного з контролюючих органів.

Додатково детективи БЕБ ініціювали анулювання ліцензії на виробництво етилового спирту та проведення службової перевірки працівників Державної податкової служби щодо неналежного виконання покладених на них функціональних обов’язків за місцем розташування податкового поста.

Триває досудове розслідування триває.

Нагадаємо також, що ціни на алкоголь в Україні можуть зрости.

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині викрили службових осіб, які через врізку в трубу викачували з спиртзаводу необлікований етиловий спирт"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*